• soulzhome

7 patarimai, kurie padės karantino metu

Buvimas namuose karantino laikotarpiu daugeliui gali sukelti papildomą stresą ar tiesiog pabloginti nuotaiką, todėl su savo sekėjais nusprendėme pasidalinti 7 paprastais būdais pagerinti Jūsų savijautą:

  • Laikykitės savo dienos tvarkaraščio. Pasikeitus įprastam dienos grafikui, kai nebereikia skubėti į darbovietę arba dėl esamos situacijos atsisakius tokių įprastų dalykų kaip sporto klubas, gali tapti sunku išlaikyti dienos rutiną. Tačiau, laikantis nustatyto dienos grafiko savijauta būna kur kas geresnė – mes siūlome karantino laikotarpiu keltis, eiti miegoti bei valgyti tuo pačiu metu ir taip pagerinti savo vidinę būseną.


  • Įtraukite į savo dienotvarkę reguliarius fizinius pratimus. Nesvarbu, ar naudosite savo stalčiuje seniai gulinčius rankų svorius, ar sportuosite prisijungę prie internetinės treniruotės (YouTube galima rasti tikrų perliukų), tačiau judėdami bet kokiu atveju pagerinsite savo savijautą ir nuotaiką.


  • Bendraukite su artimaisiais nuotoliniu būdu. Šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę bendrauti ne tik girdint, bet ir matant vieni kitus, o pašnekovo mimikos ir matomas žvilgsnis mums leidžia pajausti „gyvo“ bendravimo privalumus. Sukurkite savo šeimos bendrą susirašinėjimą „Messenger“ ir praktikuokite šeimos ar draugų susitikimus virtualioje erdvėje.


  • Leiskite laiką gryname ore. Jei šiuo metu jūsų susitikimai su žmonėmis apriboti, galite tai pakeisti į bendravimą su gamta :) Tyrimais atskleista, kad laiko leidimas „žalioje ir mėlynoje erdvėje“ sumažina liūdesį ir nerimą, tuo pačiu, gerina fizinę sveikatą bei stiprina imuninę sistemą.


  • Susitvarkykite bei papuoškite savo namus. Tvarkingi ir gražūs namai sukelia laimės pojūtį, juose jausitės ramūs ir tai suteiks įkvėpimo.. Įsigykite gražų namų interjero produktą taip pagyvindami aplinką. Neabejojame, kad mielas pūkuotas kilimas pasitinkantis jus pirmas išlipus iš lovos, gėlės augančios nuostabiuose vazonuose ant palangės, kvepianti žvakė ar rusnojantis mažas židinukas labai pagyvintų Jūsų aplinką kurioje bus dar maloniau leisti laiką.

  • Būkite dėkingi už tai ką jau turite. Dėkingumas turi nepaprastą galią, o ją pajausti galima labai paprastai – nors kartą per savaitę, ryte arba kitu Jums patogiu metu, apgalvokite už ką savo gyvenime esate dėkingi, kas Jums svarbu ir kas Jus įkvepia. Aiškiai sau įvardinkite 5 dalykus ir už juos padėkokite visatai. Tik pabandykite ir įsitikinsite, kokia stipri jėga slypi paprastame dėkingume.


  • Sukurkite savo meditacijos ar buvimo su savimi praktiką. Meditacija turi begalę moksliškai patvirtintų privalumų, kurie gerina psichinę sveikatą, visų pirma tai padeda nuraminti mintis, mažina įtampą, malšina skausmą, apvalo nuo neigiamų emocijų ir gerina gyvenimo kokybę.

Reguliariai praktikuojantis meditaciją žmogus tampa dvasiškai ramus, spinduliuoja savotišku teigiamu magnetizmu, todėl yra patrauklesnis aplinkiniams visose gyvenimo situacijose.


Ir pabaigai, būkite sau pakantūs. Jūs tikriausiai negalėsite atlikti visų aukščiau išvardytų dalykų kiekvieną dieną. Nieko tokio, nesmerkite dėl to savęs. Kartais sunkesniu laikotarpiu galima tiesiog būti..


Su šilčiausias linkėjimais,

Soulzhome komanda
Peržiūrų: 26Komentarų: 0

Naujausi įrašai

Rodyti viską