• soulzhome

Charakteringų namų dizaino paslaptys

Atnaujinta: 2020 m. lapkričio 4 d.

Skaičiaus 3 galia.

Trys yra tikrai stebuklingas skaičius, ypač kai kalbama apie dizainą. Daiktų grupavimas - ar tai būtų pagalvėlės, vazos, paveikslėliai ar žvakės - priverčia akis judėti, sukuria vizualinio susidomėjimo lygį, su kuriuo simetriški, lyginiai numeriai tiesiog negali konkuruoti.

Nepamirškime, kad visi žmonės lygiai taip pat yra nesimetriški, o viskas kas yra dinamiškai ir nesimetriška – yra be galo natūralu ir žavinga.


70-30

Verslo srityje mes žinome Pareto taisyklę – 20 % darbo atneša 80 % naudos. Dizaine yra panašiai, tik čia proporcijos yra 70-30 ir kalba eina apie stilius. Čia yra dar vienas patogus triukas, kad jūsų proporcijos būtų teisingos ir skirtingi stiliai būtų subalansuoti toje pačioje erdvėje. Garantuotas būdas suteikti kambariui charakterį yra papuošti apie 70% jo tam tikru stiliumi, o likusius 30% užbaigti visiškai kitu stiliumi. Taigi galite pagardinti iš esmės tradicinę schemą su šlakeliu šiuolaikinių daiktų arba atvirkščiai.


Pridėkite sezoninių dekoracijų

Dėmesys detalėms suteikia profesionalaus dizaino jausmą, kuris sukuria susidomėjimą ir atskleidžia namų charakterį. Efektyvus būdas tai pasiekti yra panaudoti detales ir objektus, kurie atspindi dabartinį sezoną. Pavyzdžiui rudeniška kompozicija su moliūgais ir žibintais maloniai nustebins svečius, įeinančius į namus ir džiugins akis bei širdį.


Savo knygų lentynas stilizuokite teisingai

Išmokus teisingai dekoruoti savo namus, išart matomas skirtumas tarp praktinio daiktų laikymo ir gražios dekoro vietos kambaryje. Tai kaip padaryti knygų lentynas tinkamas „Instagramui“?. Neperpildykite lentynų, rinkitės tos pačios spalvos priedus ir sugrupuokite daiktus nelyginiais skaičiais. Knygas naudokite kaip detales ir dėliokite jas tiek horizontaliai, tiek vertikaliai. Kompozicijoje turėtų būti du trečdaliai knygų ir trečdalis kitų aksesuarų. Būtinai pridėkite augalų ar gėlių.


Susišildykite medžiu

Jei kambaryje trūksta šilumos ir charakterio, nėra geresnio priešnuodžio nei medis. Medienos aksesuarai ir baldai yra paprastas būdas pakelti kambario charakterį ir pridėti tekstūros. Medienos detalės tikrai gali padaryti stebuklus erdvėje. Tai taip pat neturi kainuoti daug - paplūdimio namų įkvėptą dizainą galima pasiekti naudojant siauras perdirbto medžio juostas ar įsigyjant perdirbto medžio stalą su lentyna.Peržiūrų: 27Komentarų: 0

Naujausi įrašai

Rodyti viską