• Saulė

Spalvų gausa išpopuliarėja: paryškinkite bet kurį kambarį pagal kelis paprastus patarimus

Atnaujinta: 2020 m. rugpjūčio 25 d.

Tamsios ar niūrios erdvės pašviesinimas yra dažnas iššūkis projektuojant kambarį. Nors kapitalinė renovacija tikrai gali išspręsti šią problemą, laimei, sienos numušimas ar langų įdėjimas nėra vienintelės galimybės. Tiesą sakant, yra nepriekaištingų gudrybių, kuriomis profesionalai naudojasi norėdami suteikti šviesos per dizaino detales. Nuo lubų dažymo iki aksesuarų sluoksniavimo mes surinkome savo mėgstamiausius patarimus, kurie padės įsileisti šviesą.


1. Kuo šviesesnis menas, tuo geriau

Nors tamsūs kambariai yra jaukūs, ryškių meno kūrinių pridėjimas pakels erdvės nuotaiką ir išvaizdą. Drąsūs geltonosč rožinės ar turkio spalvos paveikslai puikiai tinka prie tamsesnių kambario spalvų.2. Lai gyvuoja švies...tuvai

Nors visi ieškome ypatingų būdų paryškinti ar apšviesti kambarius, paprasčiausias ir ešektyviausias būdas visgi yra šviestuvai. Pritaikius modernų, sendintą ar chromo šviestuvą, kambarys nušvis neregėtu šiltumu.
3. Pagerbkime spalvoto kilimo galią

Didelis, spalvotas kilimas nėra tik sprendimas padėti pėdoms jaustis jaukiau. Jis taip pat gali būti naudojamas įšvirkšti asmenybę į kambarį ir parodyti savo estetiką.


#color #room #stools #light #decor #homedesign

Peržiūrų: 14Komentarų: 1

Naujausi įrašai

Rodyti viską